Otoyola giren deve trafiği birbirine kattı , RİYAD haberleri

Son Dakika RİYAD haberleri: Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da otoyola giren deve trafiği birbirine kattı.

Otoyola giren deve trafiği birbirine kattı
, RİYAD haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 23:23
Otoyola giren deve trafiği birbirine kattı , RİYAD haberleri, RİYAD İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da otoyola giren deve trafiği birbirine kattı.
Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da bir deve otoyola girdi. Ters yönde araçların üzerine doğru koşan deve, trafiği birbirine kattı. Başka bir sürücü tarafından kaydedilen görüntülerde, devenin trafiğin ters yönünde koştuğu ve bir aracın ona çarpmasına rağmen yoluna devam ettiği görüldü. Deveyi gören sürücüler dörtlülerini yakarak araçlarını durdururken, başka bir sürücü ise aracından inerek deveyi yakalamaya çalıştı.
Suudi Arabistan Trafik Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, olayda sadece bir araçta maddi hasar meydana geldiği aktarılarak, devenin ekipler tarafından yakalandığı ifade edildi. Müdürlük ayrıca, deve ile ilgili Ulusal Yaban Hayatı Geliştirme Merkezi ile koordineli çalışıldığını açıkladı.

Detaylı bir şekilde, Otoyola giren deve trafiği birbirine kattı , RİYAD haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. RİYAD ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum