Otoyol bağlantı yolu kaçak hafriyat nedeni ile kapandı

Otoyol bağlantı yolu kaçak hafriyat nedeni ile kapandı, Gündem Haberleri.

Otoyol bağlantı yolu kaçak hafriyat nedeni ile kapandı
Editör: 15Haber
30 Haziran 2022 - 12:11
Otoyol bağlantı yolu kaçak hafriyat nedeni ile kapandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Arnavutköy Yassırören Mahallesi'nde Kuzey Marmara Otoyolu'na temas noktası olan yollar kaçak hafriyat dökümü yapan kişilerin meskeni haline geldi. Gece saatlerinde mahalleye gelerek hafriyatları dökerek kaçan kamyon şoförleri, mahalleyi canından bezdirdi. Yollara dökülen kaçak hafriyatlar ise, mahalleye giren bazı temas yollarını kapanma durumuna getirdi.

Yolu aralıksız kullandığını gösteren bir motosiklet sürücüsü Mikail Sarf , “Buradan geçerken görüyorum ihbar ediyorum. Burada yola boşaltıyorlar ve kaçıyorlar ben gece geçerken düşüyordum hemen hemen. Jandarmayı arıyorum lakin onlar gelene dek kaçıyorlar hemen döküp kaçıyorlar buna bir çözüm bulunması gerekli ve adeta her gün dökülüyor ve bilhassa gece saatlerini seçim ediyorlar” dedi.

Batuhan Toprak
 

Otoyol bağlantı yolu kaçak hafriyat nedeni ile kapandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Otoyol bağlantı yolu kaçak hafriyat nedeni ile kapandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum