Otostop çekerek bindiği kamyondan 'Tuvalet' ihtiyacı için inip kayboldu

Otostop çekerek bindiği kamyondan 'Tuvalet' ihtiyacı için inip kayboldu, Alınan bilgiye takriben, Konya'dan 13 Kasım 2021 tarihinde Afyonkarahisar'a gübre taşıyan bir kamyona otostop çekerek binen Veli Çepiç, Hocalar ilçesi Avgan köyünde yer alan Esenli yaylasına geldi.

Otostop çekerek bindiği kamyondan 'Tuvalet' ihtiyacı için inip kayboldu
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 13:07
Otostop çekerek bindiği kamyondan 'Tuvalet' ihtiyacı için inip kayboldu,

Alınan bilgiye takriben, Konya'dan 13 Kasım 2021 tarihinde Afyonkarahisar'a gübre taşıyan bir kamyona otostop çekerek binen Veli Çepiç, Hocalar ilçesi Avgan köyünde yer alan Esenli yaylasına geldi. Burada kamyon şoförüne tuvalet ihtiyacı için gidip geleceğini söyleyen Cepiç, daha sonra dönmedi. Durumdan şüphelenen kamyon sürücüsü durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

Kendisinden haber alınamayan kişiye özel arama çalışmaları 70 şahsiyet ekiple Esenlik Ormanı ilk önce elde etmek üzere Hocalar ilçesinde 20 ayrı noktada Afyonkarahisar İl AFAD Müdürlüğü ekipleri göre devam ediyor. Keza Afyonkarahisar İl AFAD Müdürlüğü'nün bilgi vermesi üzerine Denizli ve Uşak AFAD il müdürlükleri ekipleri kadar da çalışmalara yardım veriliyor.

öte taraftan şahsın ailesinin, engelli oldukları gerekçesiyle Afyonkarahisar'a gelemediği öğrenildi.

Ali Bayar
 

Otostop çekerek bindiği kamyondan 'Tuvalet' ihtiyacı için inip kayboldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum