evde masajmasaj istanbul

Otomobille gelip motosiklet çaldılar, JASAT'tan kaçamadılar

Edinilen bilgilere göre, Sivrihisar'a tabi Kaymaz Mahallesi'nde meydana gelen ‘Faili Bilinmeyen Motosiklet Hırsızlığı' olayının aydınlatılması ve faillerinin yakalanması nedeniyle Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı JASAT ve Sivrihisar İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince çal.

Otomobille gelip motosiklet çaldılar, JASAT'tan kaçamadılar
Editör: 15Haber
10 Ekim 2021 - 12:44

Edinilen bilgilere göre, Sivrihisar'a tabi Kaymaz Mahallesi'nde meydana gelen ‘Faili Bilinmeyen Motosiklet Hırsızlığı' olayının aydınlatılması ve faillerinin yakalanması nedeniyle Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı JASAT ve Sivrihisar İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince çalışma başlatıldı. Yapılan incelemelerde otomobil ile gelen 3 kişiden ikisinin motosikleti çaldıkları güvenlik kameralarında tespit edildi.

Incelemeler neticesinde kimlikleri tespit edilen hırsızlık olayı şüphelileri H.D., Ö.D., Ö.Ç. ve E.E. düzenlenen operasyon ile yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin konut ve eklentilerinde yapılan aramalar sonucunda H.D. isimli şüphelinin evinde çalınan motosiklet ele geçirildi. Yer Alan çalıntı motosiklet Sivrihisar Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı ile Kaymaz'da ikamet eden sahibine teslim edildi.

Gözaltına alınan H.D., Ö.D., Ö.Ç. ve E.E. isimli şüpheliler, Sivrihisar İlçe Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemlerinin ardından “Motosiklet Hırsızlığı” suçundan adliyeye sevk edildi. Çıkarıldıkları mahkemede tutuklanan şahıslar Eskişehir H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Ali Furkan Çetiner

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum