evde masajmasaj istanbul

Otomobil ok gibi tıra saplandı: 1 ağır yaralı, Gündem Haberleri

Otomobil ok gibi tıra saplandı: 1 ağır yaralı, Kaza, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesi Değirmenaltı Mahallesi mevki'inde Tekirdağ'dan İstanbul istikametinde köprü üzerinde meydana geldi.

Otomobil ok gibi tıra saplandı: 1 ağır yaralı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 12:28
Otomobil ok gibi tıra saplandı: 1 ağır yaralı,

Kaza, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesi Değirmenaltı Mahallesi mevki'inde Tekirdağ'dan İstanbul istikametinde köprü üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, seyir halinde bulunan U.E. (28) idaresindeki 59 BB 144 plakalı otomobil, A.K. (36) idaresindeki 59 ACB 636 plakalı tıra arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle tıra ok gibi saplanan otomobil, tırla birlikte yaklaşık 100 metre sürüklendi. Kazayı görenlerin haber vermesi üstüne, kaza bölgesine 112 Acele Sağlık Durumu, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Kısa sürede bölgeye gelen ekiplerin çalışması ile tıra arkadan ok gibi saplanan otomobilin sürücüsü ağır yaralı halde sıkıştığı yerden çıkarılarak, hastaneye sevk edildi. Hastaneye sevk edilen otomobilin sürücüsü tedavi altına alındı. Bölgeye gelen polis ekipleri de, kaza bölgesinde emniyet önlemleri aldı.

Tıra saplanan araba meslek makinesiyle çıkarıldı

Tırın arkasına saplanan aracın çıkarılması için kaza yerine iş makinesi çağrıldı. İş makinesinin takriben bir saatlik çalışması ile tıra saplanan otomobil, olduğu yerden güçlükle çıkarıldı. Meydana gelen kaza sebebiyle Tekirdağ-İstanbul karayolu trafiğinde bir vakit aksamalar yaşandı. Değirmenaltı Mahallesi mevki'inde uzun araç kuyrukları oluşurken, polis ekiplerin çalışması ile trafik bir süre tek şeritten sağlandı. sonra araçların kaldırılması ile Tekirdağ-İstanbul Karayolu normale döndü.

Kazanın görgü tanıklarından Beryar Ubiç isimli yurttaş, “Emrindeki yoldan çıkarken süratli bir şekilde geliyordu. Gönder tırın aşağıda gördüm ben onu. Tırın altında görünce bir sıkıntı olduğunu ayrım edip derhal sağa çektim. Tek bir birey zaten. Araçtan dumanda yükseliyordu. Yangın söndürücü ile müdahale yaptık. 112'yi zaten aramıştık. İtfaiye ve 112 ekipleri sağ olsunlar süratli bir şekilde geldiler” dedi.

Halil Dağ
 

Otomobil ok gibi tıra saplandı: 1 ağır yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum