Otomobil bakım yapan işçilerin arasına daldı: 6 yaralı

Otomobil bakım yapan işçilerin arasına daldı: 6 yaralı,  Kaza, saat 03.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Gaziakdemir mahallesi Mudanya bulvarı üstünde meydana geldi.

Otomobil bakım yapan işçilerin arasına daldı: 6 yaralı
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 09:13
Otomobil bakım yapan işçilerin arasına daldı: 6 yaralı,

 Kaza, saat 03.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Gaziakdemir mahallesi Mudanya bulvarı üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, metronun elektrik bakım ve onarımını yapan işçiler yolun sol şeridini trafiğe kapattılar. Şipşak gelen İsmail İ. (28) idaresindeki 16 VZ 402 plakalı otomobil ise bakım yapan işçilerin arasına daldı. Otomobil, bakım yapan 5 işçiye çarparak savurduktan daha sonra bakım aracına çarparak durabildi.

Kazada Enes S., Abdullah Ö., Muhammet Furkan Ş., Muhammet Hüseyin A., Muhammet Y. ve otomobilde bulunan Mustafa K. yaralandı. Öteki sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine fazla sayıda ambulans, itfaiye, polis ekipleri sevk edildi. Durum yerine gelen sıhhat ekipleri yaralılara birincil müdahalesinin ardındaki çevre hastanelere götürdü. Sürücü İsmail İ. polis ekipleri kadar gözaltına alınırken kazayla alakalı tahkikat başlatıldı.

Araba Çarptığı İşçileri Metrelerce Savurdu

Bakım yapan işçilere seri şekilde çarpan araba, 5 işçiyi fırlatarak metrelerce savurdu. Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Yolda Bakım Yaptıklarını Gösteren Çakar ve Dubaların Olmadığı İddia Edildi
Metronun elektrik hattına bakım yapmak için belli başlı yolun sol şeridini kapatan işçiler otomobil sürücüsünün iddiasına göre, burada bakım yaptıklarını gösteren herhangi bir duba ve çakar olmadığını söyledi.

Ahmet Berke Erdal
 

Otomobil bakım yapan işçilerin arasına daldı: 6 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum