Otomobil alev alev yandı, araç sahibi kendini yerden yere atıp dövündü

Otomobil alev alev yandı, araç sahibi kendini yerden yere atıp dövündü, Gündem Haberleri.

Otomobil alev alev yandı, araç sahibi kendini yerden yere atıp dövündü
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 14:22
Otomobil alev alev yandı, araç sahibi kendini yerden yere atıp dövündü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Otomobilden karısı ve kızını çıkardıktan daha sonra araçlardan takviye isteyen ve kendini yerden yere atıp dövünen otomobil sürücüsünün çırpınışları netice vermedi. Otomobilin yanmasını gözyaşları aralarında izleyen sürücünün otomobili kayınpederinden emanet aldığı belirlendi.Güvenlik kamerasına yansıyan yangında otomobile ilk müdahaleyi yoldan geçen sürücüler ve yol kenarında yer alan lokantanın çalışanları yangın tüpüyle yaptı.

Durum, Side Yavuz Selim Bulvarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Side istikametinden Kemer Bulvarı istikametine seyir halindeki Oktay Kar'ın kullandığı 07 JH 967 plakalı Tofaş Doğan Marka otomobilin motor motor bölümünden iki bulvarın kesiştiği kavşakta kırmızı ışıkta beklediği sırada duman yükselmeye başladı.

Aracın ön daha alçak kısmından alevler çıkarken, otomobilin şoför otomobilde yolcu olarak yer alan eşi ve çocuklarını araçtan uzaklaştırdı. Kısa sürede ateş ve dumana bürünen otomobile birincil müdahale, kırmızı ışıkta bekleyen bir vasıta sürücüsünden geldi. Benzer anda, durum yerinin yakınında yer alan lokantanın çalışanları yangın tüpleriyle gelip yangına müdahalede bulundu. İtfaiyenin de gelmesiyle birlikte yangın söndürülürken vasıta kullanılamaz hale geldi.

Kayınpederinden emanet almış

Araç sürücüsünün otomobili kayınpederinden itimat aldığı, eşi ve kızıyla birlikte Side'den ayrıldıkları sırada aracın tüpünün bittiği, gaz olmak için Kemer Bulvarı üstünde bulunan mazot istasyonuna gitmek üzere aracı benzine aldıktan kısa vakit sonradan aracın yanmaya başladığı bildirildi.

Arif Kaplan
 

Otomobil alev alev yandı, araç sahibi kendini yerden yere atıp dövündü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Otomobil alev alev yandı, araç sahibi kendini yerden yere atıp dövündü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum