Otobüs şoförüne yolcuların gözü önünde dehşeti yaşattı!

Otobüs şoförüne yolcuların gözü önünde dehşeti yaşattı!, Gündem Haberleri.

Otobüs şoförüne yolcuların gözü önünde dehşeti yaşattı!
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 17:25
Otobüs şoförüne yolcuların gözü önünde dehşeti yaşattı!, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, 10 Mayıs'ta Gölcük ilçesi Değirmendere'de meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, ismi öğrenilemeyen bir şahıs, seyir halindeki özel halk otobüsünü el işareti yaparak durdurdu. Sürücü Turgay Özelçi, şahsı yolcu zannederek otobüsü durdurdu. Otobüse binen şahıs, meçhul bir sebeple sürücü ile tartışmaya başladı. Yolcuların içinde bulunduğu otobüste kişi, "Gırtlağını keserim senin" diyerek şoför Özelçi'ye bıçak çekti. Özelçi'ye "Delik deşik ederim seni" diyen kişi, sonradan otobüsten indi. O anlar otobüsün emniyet kamerası göre saniye saniye kaydedildi.

"Kelle koltukta gidip geliyoruz"

Durum gününü anlatan Turgay Özelçi, "Yolcu aldıktan sonradan güzergahımıza içten hareket ettik. Yukarı çıkarken arkadaş yolun ortasında durarak el hareketi yaptı. Bende yolcu olduğunu zannettim ve durdum. Durunca da hakaret ederek aracın içine bindi ve bıçak çekti. Yolculardan yanımdaki abla çok panikledi. Onu azıcık sakinleştirmekte zorluk çektik. Nasıl yapacağız bilmiyoruz, kelle koltukta gidip geliyoruz. İlk kere görüyorum ve herkes onu buranın insanı olmadığını biliyor. 35 senedir hizmet veriyoruz. Aradık kendisini, esnaf arkadaşlara sorduk. Günübirlik gelip gittiğini düşünüyoruz.

Senelerdir insan içinde olduğumuz için kimse kimin ne durumda ne yapacağını biliyoruz. Madde kullanmayan bir insan o hareketi yapmaz. 'Gırtlağını keseceğim, saplarım bıçağı' gibi sözleri sıradan olan bir insan söylemez. Başımıza sık sık bu alıcı olaylar geldiği için o an bıçağı saplar mı? Saplamaz mı? diye bir panik yaşadım. O sıra araçta 8 ya da 9 yolcu vardı. Yolculara bir şey yapmadı, direkt bana yöneldi. Araç kamerasının kaydında da durum çok net görünüyor" ifadelerini kullandı.

Hamza Muhakkak Usta – Cihan Atik

Otobüs şoförüne yolcuların gözü önünde dehşeti yaşattı!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum