Osmaniye Valisi: Sığınmacı kampından kaçanların hepsi yakalandı

Osmaniye Valisi: Sığınmacı kampından kaçanların hepsi yakalandı, Gündem Haberleri.

Osmaniye Valisi: Sığınmacı kampından kaçanların hepsi yakalandı
Editör: 15Haber
02 Temmuz 2022 - 17:23
Osmaniye Valisi: Sığınmacı kampından kaçanların hepsi yakalandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, firar eden 35 kişinin emniyet güçlerince yakalanmasından sonra Cevdetiye Geçici Barınma Merkezi ’nde tahlil yaptı. Burada bir açıklama yapan Vali Yılmaz şunları söyledi:

“Dün akşam maalesef barınma merkezimizde bir firar olayı yaşandı. Buraya devletimiz, jandarmamız başta elde etmek üzere etkili bir müdahale yaptı. Firarda olan 35 kişiydi. Gece saat 03.00-04.00 civarlarına dek tamamı yakalanmış oldu ve mücadelemiz etkin bir şekilde sürüyor. Allah ’ın izniyle devletimiz bu nesil olaylarda hiçbir şekilde zaafiyet vermeden zorunlu müdahalesini yapıyor, yapacaktır.”

“FİRAR EDENLER SURİYELİ”

Firar edenlerin Suriye uyruklu olduğunu ifade eden Yılmaz, “Firar edenlerin Afgan uyruklu olduğu biçiminde bilgiler yayıldı. Buradakilerin tamamı Suriyeli” dedi.

Olayın takipçisi olacaklarını dile getiren Yılmaz, “Burada tekrar bir zaafiyet varsa, bir eksiklik varsa idari soruşturmayı başlattık bununla ilgili gerekeni de en kısa zamanda yapacağız” diye konuştu.

Osmaniye Valisi: Sığınmacı kampından kaçanların hepsi yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Osmaniye Valisi: Sığınmacı kampından kaçanların hepsi yakalandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum