Osmaniye merkezli zehir tacirlerine "şafak" operasyonu

Osmaniye merkezli zehir tacirlerine "şafak" operasyonu, Gündem Haberleri.

Osmaniye merkezli zehir tacirlerine "şafak" operasyonu
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 09:03
Osmaniye merkezli zehir tacirlerine "şafak" operasyonu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İl Emniyet Müdürlüğüne alt Narkotik Suçlarla Çaba Şube Müdürlüğü ekipleri, Osmaniye merkezli Kadirli ve Düziçi ilçeleri ile Adana'da ‘torbacı' diye anlatım tarzı edilen uyuşturucu satıcılarına karşın operasyon düzenledi.

Daha önceden belirlenen şahıslar ve adresler üstünde teknik ve maddesel takip yapan ekipler, hazırlıklarını tamamlayarak şafak vakti operasyon için düğmeye bastı. Özel Harekat Polislerinin de desteğiyle, daha önceden belirlenen 20 adrese eş zamanlı olarak baskınlar yapıldı. Takriben 70 polisin katıldığı operasyonda ekipler belirlenen noktaları didik didik aradı.

Işlem genelinde farklı alanlara yönlendirilmiş miktarlarda uyuşturucu maddeler ele geçirilirken 9 şüpheli kişi gözaltına alındı. 11 şüpheli şahsın da aranmasının devam ettiği öğrenildi.

Selçuk Kaya
 

Osmaniye merkezli zehir tacirlerine "şafak" operasyonu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Osmaniye merkezli zehir tacirlerine "şafak" operasyonu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum