Osmaniye'de gıda zehirlenmesi şüphesiyle 32 öğrenci hastaneye kaldırıldı , OSMANİYE haberleri

Son Dakika OSMANİYE haberleri: Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde kız yurdunda kalan 32 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye kaldırıldı.

Osmaniye'de gıda zehirlenmesi şüphesiyle 32 öğrenci hastaneye kaldırıldı
, OSMANİYE haberleri
Editör: Derya Demir
29 Eylül 2022 - 22:45
Osmaniye’de gıda zehirlenmesi şüphesiyle 32 öğrenci hastaneye kaldırıldı , OSMANİYE haberleri, OSMANİYE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde kız yurdunda kalan 32 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye kaldırıldı.
Kadirli Şehit Halis Şişman Mahallesi’nde bulunan Osman Gazi Lisesi kız öğrenci yurdunda, kusma, mide bulantısı ve karın ağrısı şikayeti olan öğrenciler durumu öğretmenlerine iletti. İhbar üzerine kız yurduna çok sayıda ambulans sevk edildi. Kusma, mide bulantısı ve karın ağrısı şikayeti olan toplam 32 öğrenci Kadirli Devlet Hastanesi ve ilçede bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan öğrencilerin genel sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
Osmaniye’de gıda zehirlenmesi şüphesiyle 32 öğrenci hastaneye kaldırıldı

Detaylı bir şekilde, Osmaniye’de gıda zehirlenmesi şüphesiyle 32 öğrenci hastaneye kaldırıldı , OSMANİYE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. OSMANİYE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum