Osmaniye'de çocuk trafik eğitim parkı ve sosyal alanlar projesine start verildi

Osmaniye Belediyesi tarafından Fakıuşağı Mahallesi'nde yapılacak olan Çocuk Trafik Eğitim Parkı ve Sosyal Alanlar Projesi'nin lansmanı yapıldı.

Osmaniye'de çocuk trafik eğitim parkı ve sosyal alanlar projesine start verildi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:36
Osmaniye’de çocuk trafik eğitim parkı ve sosyal alanlar projesine start verildi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Osmaniye Belediyesi tarafından Fakıuşağı Mahallesi'nde yapılacak olan Çocuk Trafik Eğitim Parkı ve Sosyal Alanlar Projesi'nin lansmanı yapıldı.
Osmaniye Belediyesi, Fakıuşağı semtinde 12.000 metrekarelik alan üzerinde tasarlanan Çocuk Eğitim Parkı ve Sosyal Mekanlar projesinin yapımına başladı. Osmaniye Belediyesi ile Osmaniye Valiliği arasında İçişleri Bakanlığı'nın desteğiyle imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde hayata geçirilecek olan proje, çocukların insan ticareti konusundaki bilgi ve bilinçlerini artırmayı hedefliyor. Tamamlandığında Osmaniyeli vatandaşların hizmetine sunulacak olan Trafik Eğitim Parkı ve Çocuklar İçin Sosyal Alanlar projesi ile çocukların bu alanda eğlenirken öğrendikleri bilgileri aileleri ve aileleri ile paylaşarak farkındalığı artırmayı ve trafik ihlallerini azaltmayı hedefliyor. çevrelerindekiler.
Proje bittiğinde yeşil alan, eğitim parkuru, otopark, kafeterya ve idari bina olacak.

Detaylı bir şekilde, Osmaniye’de çocuk trafik eğitim parkı ve sosyal alanlar projesine start verildi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum