Ortadan ikiye bölünen Tofaş 1 kişiye mezar oldu

Ortadan ikiye bölünen Tofaş 1 kişiye mezar oldu, Kaza, Afyonkarahisar-Antalya karayolu üzeri Sandıklı ilçesi yakınlarından meydana geldi.

Ortadan ikiye bölünen Tofaş 1 kişiye mezar oldu
Editör: 15Haber
08 Ocak 2022 - 00:14
Ortadan ikiye bölünen Tofaş 1 kişiye mezar oldu,

Kaza, Afyonkarahisar-Antalya karayolu üzeri Sandıklı ilçesi yakınlarından meydana geldi. Edinilen bilgilere kadar, Tuncay Kuzpınar (25) idaresindeki 03 AV 044 plakalı Tofaş otomobil sürücüsünün demin belirlenemeyen bir sebepten ötürü direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu karşısında şeride geçip, Ali Kıray (74) yönetimindeki 34 CAZ 783 plakalı SUV araca çarptı. Çarpmanın etkisi ile Tofaş ortadan bölünerek ikiye ayrıldı.

Kazada her iki vasıta sürücüsü ile birlikte Selma Kıray (66) ve Hüseyin Kuzpınar (37) yaralandı. Yaralılar çevredekilerin haber vermesi ile durum yerine gelen 112 Ivedi servis ambulansları ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ile üniversite hastanesine kaldırıldı. Kazada ortadan ikiye bölünen Tofaş'ta yolcu olarak yer alan Hüseyin Kuzpınar yapılan müdahalelere karşın kurtarılmayarak hayatını kaybetti. Kazanın ardındaki jandarma tarafından inceleme başlatıldı.

Ali Bayar

Ortadan ikiye bölünen Tofaş 1 kişiye mezar oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum