Ormanlık alandaki vahşette yaşlı adamın kesik başı aranıyor

Ormanlık alandaki vahşette yaşlı adamın kesik başı aranıyor, Edinilen bilgiye göre, Perşembe beldesine bağlı Dursunlar köyü Kadıoğlu Mahallesi'nde kızı ile birlikte yaşadığı öğrenilen 71 yaşındaki Mustafa Keleş; sözde ineğini otlatmak için dağ yoluna gitti.

Ormanlık alandaki vahşette yaşlı adamın kesik başı aranıyor
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 23:30
Ormanlık alandaki vahşette yaşlı adamın kesik başı aranıyor,

Edinilen bilgiye göre, Perşembe beldesine bağlı Dursunlar köyü Kadıoğlu Mahallesi'nde kızı ile birlikte yaşadığı öğrenilen 71 yaşındaki Mustafa Keleş; sözde ineğini otlatmak için dağ yoluna gitti. Aradan geçen bir kaç saat sonradan Keleş'in ağaçlık alandaki cansız bedeni bir köylü göre bulundu. Durumun jandarma ekiplerine haber verilmesinin gerisinde bölgeye ekipler sevk edildi. Yapılan incelemede cesedin Mustafa Keleş'e ait olduğu öğrenildi. Başı indirimli halde bulunan Keleş'in cansız bedeni üzerinde delil toplayan ekipler indirilmiş başı ise cesedin yakınında arama çalışmasını sürdürüyor.

Adap tanığının ifadesine başvurulurken olayı öğrenen köylüler dağ yoluna akın etti. İHA'ya konuşan Dursunlar Köyü Muhtarı Şerafettin Meşe, "Telefon geldiğinde bana Mustafa Keleş'in öldüğü ihbarı geldi. Cenazesi tarlada olduğunu söylediler. Jandarmayla beraber durum yerine geldik. Pek bir günahsız insan oysa böyle bir olaya değerinde görüldüğüne inanmıyorum. paha biçilmez bir ağabeyimizdi. Başının kesilmiş olduğu söylendi. Hanımı öldü. Çocukları gurbette. Kızıyla beraber yaşıyordu. Başımız sağolsun gerçekten acımız büyük" diye konuştu.

Övünç Altındağ - Gülcan Çolak

Ormanlık alandaki vahşette yaşlı adamın kesik başı aranıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum