Orman kahramanlarının cenazesi, Rusya'ya gönderilmek üzere Antalya'ya götürüldü , DENİZLİ haberleri

Son Dakika DENİZLİ haberleri: Denizli’nin Çardak ilçesinde yangın söndürme helikopterinin düşmesi sonucu hayatını kaybeden 2 Rus vatandaşının cenazesi, Rusya’ya gönderilmek üzere Antalya’ya götürüldü.

Orman kahramanlarının cenazesi, Rusya'ya gönderilmek üzere Antalya'ya götürüldü
, DENİZLİ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:29
Orman kahramanlarının cenazesi, Rusya’ya gönderilmek üzere Antalya’ya götürüldü , DENİZLİ haberleri, DENİZLİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Denizli’nin Çardak ilçesinde yangın söndürme helikopterinin düşmesi sonucu hayatını kaybeden 2 Rus vatandaşının cenazesi, Rusya’ya gönderilmek üzere Antalya’ya götürüldü.
Muğla’nın Marmaris ilçesindeki orman yangınına müdahale etmek için Kastamonu’ndan havalanan helikopter, Denizli’nin Çardak ilçesinde henüz belirlenemeyen nedenden dolayı düştü. Kaza sonrası Rusya uyruklu mühendis Aleksandr Lakovlev ile teknisyen Alexey Volkov olay yerinde hayatını kaybetti, yaralı olarak kurtulan Rusya vatandaşı kaptan pilot İlya Ivesenkhıo, 2’inci pilot İgor Turkov ve teknisyen Georgii Onuchin ile Türk vatandaşı pilot Ömer Kaan Çakır ve Orman Genel Müdürlüğü temsilcisi Kenan Erdem hastanelere kaldırıldı.
Hayatını kaybeden mühendis Aleksandr Lakovlev ile teknisyen Alexey Volkov’un cansız bedenleri Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ndeki işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte konsolosluk tarafından teslim alındı. Özel araçla Antalya’ya götürülen cenazeler, sonrasında uçakla Rusya’ya gönderilecek.

Detaylı bir şekilde, Orman kahramanlarının cenazesi, Rusya’ya gönderilmek üzere Antalya’ya götürüldü , DENİZLİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DENİZLİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum