Önce park halindeki araçlara çarptı sonra yan yattı: 1 yaralı

Önce park halindeki araçlara çarptı sonra yan yattı: 1 yaralı, Edinilen bilgilere kadar kaza şehir merkezi Şeyhşamil Caddesi üstünde meydana geldi.

Önce park halindeki araçlara çarptı sonra yan yattı: 1 yaralı
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 23:30
Önce park halindeki araçlara çarptı sonra yan yattı: 1 yaralı,

Edinilen bilgilere kadar kaza şehir merkezi Şeyhşamil Caddesi üstünde meydana geldi. M.M. idaresindeki 58 LAHZA 847 plakalı Opel marka otomobilin sürücüsünün caddede seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu ilk olarak park halinde bulunan 58 BZ 634 plakalı Fiat marka otomobili arkasından 58 S 0125 plakalı Ford marka minibüse çarptı. Çarpmanın etkisiyle tabi yatan 58 LAHZA 847 plakalı otomobilin sürücüsü yaralandı. Durumun bildirilmesi üzerine durum yerine sıhhat ve polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri çevrede emniyet önlemleri alırken yaralı şoför durum yerinde yapılan ilk müdahalenin gerisinde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Araçlarda somut zarar oluşurken polis kaza ile ilgili analiz başlattı.

Iftihar Erden

Önce park halindeki araçlara çarptı sonra yan yattı: 1 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum