evde masajmasaj istanbul

"Öleceksin" diyerek yengesine saldırdı kendisi öldü

Edinilen bilgiye göre, durum merkez Sarıçam ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ndeki bir apartmanın 7.

"Öleceksin" diyerek yengesine saldırdı kendisi öldü
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 13:05

Edinilen bilgiye göre, durum merkez Sarıçam ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ndeki bir apartmanın 7. katında meydana geldi. İddiaya kadar, bir zaman önce cezaevinden meydana çıkan Aziz Pala (33) geçici olarak ağabeyi A.P.'nin evine yerleşti. Bu sabahtan A.P. işe gidince kalkan Aziz Pala eline aldığı bıçakla yengesi E.P.'nin (23) yanına gidip “öleceksin” diyerek saldırdı. Kadın kaçıp mutfağa gitgide artarak kendisi de bıçak alıp bir taraftan da eşini arayarak kayınbiraderinin kendisine saldırdığını, eve gelmesi gerektiğini söyleyip telefonu kapattı.

Bu sırada kayınbiraderinin saldırısı sonucunda E.P. boğazından ve vücudunun değişik yerlerinden yaralandı. E.P. kendini korumak isterken kayınbiraderini de bıçakla yaraladı. Bu sırada A.P. durum yerine gelince sözde kardeşi Aziz Pala kendini 7. katın penceresinden aşağıda bıraktı. Bu durumu gören vatandaşlar hemen sıhhat ekiplerine ve polise haber verdi. Olay yerine gelen sıhhat ekipleri şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ise olay yerine gelerek tahlil başlattı. E.P. sağlık ekipleri kadar tedavi edildikten sonra ilk ifadesinde kayınbiraderinin sabahleyin kalkınca kendisine bıçakla “öleceksin” diye saldırdığını belirterek, “Ben de kendimi gözetmek amaçlı bıçak çektim o beni yaraladı ben de onu yaraladım” dediği öne sürüldü.

Bu sırada A.P. de apartmanın aşağısında gözyaşlarına boğuldu. E.P. polis göre sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Polis olayla ilgili tahlil başlattı.

Fatih Keçe - Serkan Çetinkaya
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum