Öldürdükleri şahsın cesedini Olimpiyat Stadı 'nın karşısına attılar

Öldürdükleri şahsın cesedini Olimpiyat Stadı ’nın karşısına attılar, Gündem Haberleri.

Öldürdükleri şahsın cesedini Olimpiyat Stadı 'nın karşısına attılar
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 08:37
Öldürdükleri şahsın cesedini Olimpiyat Stadı ’nın karşısına attılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, Başakşehir Olimpiyat Stadı'na dışarı giden alt yolda ağaçlık alanda saat 00.30 sırlarında meydana geldi. İddiaya tarafından, seyir halindeki bir otomobil Olimpiyat Stadı'nın karşısındaki ağaçlık geldiğinde durdu. sonradan otomobil içerisinden çıkarılan gövde ağaçlık alana atıldı. Öldürdükleri şahsın cesedini ormanlık alana atan şüpheliler durum yerinden kaçtı. Yoldan geçerken cesedi görebilen vatandaşlar ise durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede durum yerine gelen polis ekipleri cesedin etrafını güvenlik şeridi ile kapattı. Olay yeri inceleme polisleri ise cesette incelemeler yaptı. Yapılan çözümleme sonrası, cesedin ensesinde bir tane kurşun yarası ve vücudunda darp izleri olduğu görüldü. Üzerinden kimlik çıkmayan karoser zorunlu tetkikler tamamlanmak üzere 112 ekipleri kadar Çam ve Sakura Büyük Kasaba Hastanesi'ne kaldırıldı.

Polis ekipleri beden çevresinde kanıt aradı

Öldürülen cesedin üstünde kimlik çıkmazken, yüz tanıma sistemi ile de cesedin kimliği belirlenemedi. Şahsın terliği ve montu etrafa savrulurken, beton bloğun üzerindeki kan polis ekiplerini şüpheye düşürdü. Çevrede kanıt arayan polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Ensesinden silahla vurup yol kenarına atmışlar

Ormanlık alanda bulunan cesette yapılan çalışmalar sonrasında cesedin ensesinden vurulduğu görüldü. Yol kenarına atıldıktan daha sonra azıcık sürüklenen şahsın, terliklerinin ayaklarından çıktığı belirlendi.

İsmet Aktaş - Mehmet Furkan Doğan - Medeni Topaloğlu
 

Öldürdükleri şahsın cesedini Olimpiyat Stadı ’nın karşısına attılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Öldürdükleri şahsın cesedini Olimpiyat Stadı ’nın karşısına attılar haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum