Öldürdükleri kişinin cesedini Olimpiyat Stadı 'nın karşısına attılar

Öldürdükleri kişinin cesedini Olimpiyat Stadı ’nın karşısına attılar, Gündem Haberleri.

Öldürdükleri kişinin cesedini Olimpiyat Stadı 'nın karşısına attılar
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 07:58
Öldürdükleri kişinin cesedini Olimpiyat Stadı ’nın karşısına attılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, Başakşehir Olimpiyat Stadı ’na giden ast yolda ormanlık alanda saat 00.30 sırlarında meydana geldi. İddiaya tarafından, seyir halindeki bir araba Olimpiyat Stadı ’nın karşısındaki ağaçlık geldiğinde durdu. sonra otomobil içerisinden çıkarılan ceset ağaçlık alana atıldı. Öldürdükleri şahsın cesedini ağaçlık alana atan şüpheliler durum yerinden kaçtı. Yoldan geçerken cesedi gören vatandaşlar ise durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede durum yerine gelen polis ekipleri cesedin etrafını emniyet şeridi ile kapattı. Durum yeri inceleme polisleri ise cesette çalışmalar yaptı. Yapılan analiz sonrası, cesedin ensesinde bir tane kurşun yarası ve vücudunda darp izleri olduğu görüldü. Üzerinden kimlik çıkmayan cisim gerekli tetkikler tamamlanmak üzere 112 ekipleri kadar Çam Sakura Hastanesi ’ne kaldırıldı.

 Polis ekipleri ceset çevresinde delil aradı

Öldürülen cesedin üzerinde kimlik çıkmazken, yüz tanınma sistemi ile de cesedin kimliği belirlenemedi. Şahsın terliği ve montu etrafa savrulurken, beton bloğun üzerindeki kan polis ekiplerini şüpheye düşürdü. Çevrede kanıt arayan polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Ensesinden silahla vurup yol kenarına atmışlar

Ormanlık alanda yer alan cesette yapılan çalışmalar ardından cesedin ensesinden vurulduğu görüldü. Yol kenarına atıldıktan sonra biraz sürüklenen şahsın, terliklerinin ayaklarından çıktığı belirlendi.

Öldürdükleri kişinin cesedini Olimpiyat Stadı ’nın karşısına attılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Öldürdükleri kişinin cesedini Olimpiyat Stadı ’nın karşısına attılar haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum