Okulda yangın tatbikatı , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Kütahya Belediye Başkanlığı İtfaiye Müdürlüğü, okullarda yangın tatbikatlarını sürdürüyor.

Okulda yangın tatbikatı
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 15:55
Okulda yangın tatbikatı , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kütahya Belediye Başkanlığı İtfaiye Müdürlüğü, okullarda yangın tatbikatlarını sürdürüyor.
İstek Okulu’nda İlkokul öğrencilerine yangın anı ve yangın söndürmeyle ilgili tatbikat gerçekleştirilip öğrenciler bilinçlendirildi.
Okul alarmının çalmasıyla, okulda bulunan tüm öğrenciler sınıfları boşaltarak okul bahçesinde toplandı. Okul bahçesinde itfaiye ekipleri tarafından öğrencilere yangına müdahale ve yangın söndürme cihazları hakkında bilgiler verildi.
Tatbikat, öğrenciler tarafından ilgi ve heyecanla izlendi. Tatbikata katılan öğrenciler, merak ettikleri soruları eğitimcilere sorarak, yangın anında panik yapmamak ve pratik bilgileri öğrenmek için yetkililerden bilgi aldı.
Okulda yangın tatbikatı
Okulda yangın tatbikatı
Okulda yangın tatbikatı

Detaylı bir şekilde, Okulda yangın tatbikatı , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum