Okula giderken köpeklerin saldırısına uğramıştı, genç kız korku anlarını anlattı haberi

Okula giderken köpeklerin saldırısına uğramıştı, genç kız korku anlarını anlattı, Gündem Haberleri.

Okula giderken köpeklerin saldırısına uğramıştı, genç kız korku anlarını anlattı haberi
Editör: 15Haber
21 Ocak 2022 - 19:03
Okula giderken köpeklerin saldırısına uğramıştı, genç kız korku anlarını anlattı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, sabahtan saatlerinde Kastamonu'nun Tosya ilçesi Dilküşah Mahallesi TOKİ konutlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, karne edinmek için okula gitmek isteyen lise öğrencisi Bahre Evbaşı, okul servisine binmek için yürürken sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Koşarak uzaklaşmaya çalışırken etrafını saran köpeklerden korunmaya çalışan Bahre Evbaşı, daha sonra site içerisine kaçarak köpeklerin saldırısından kurtuldu. Yaşanan nefret veren durum ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

"Caddeye çıktığımda köpekler bana saldırmaya başladı"

Yaşadığı olayı anlatan Bahre Evbaşı, saldırının etkisi ile büyük şok yaşadığını açıklama etti. Köpeklerin aralıksız tehlike oluşturduğunu gösteren Evbaşı, yetkililerden çözüm bulunmasını kendi isteğiyle, "Sabahtan erken saatlerde okula gitmek için evden çıktım. Köpeklerin sesini duydum. Caddeye çıktığımda köpekler bana saldırmaya başladı. Ben yetkililerin gerekeni yapmasını istiyorum. O anda çok korktum. Bir tanesine bir anda saldırdı, yanından geçiyordum. Diğerleri de onun sesini duyup geldiler" de dedi. Mahallede yaşayan vatandaşlar ise cadde köpeklerin durmadan insanlara saldırdığını ifade etti. Vatandaşlar, cadde köpekleri konusunda çözüm bulunmasını istedi.

Sedat Ağacıkoğlu

Okula giderken köpeklerin saldırısına uğramıştı, genç kız korku anlarını anlattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum