Öğretmen tartıştığı karısını öldürdü , GAZİANTEP haberleri

Son Dakika GAZİANTEP haberleri: Gaziantep’in İslahiye ilçesinde sınıf öğretmeni evinde tartıştığı karısının kafasına doğrama tahtası ile vurarak öldürdü.

Öğretmen tartıştığı karısını öldürdü
, GAZİANTEP haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 09:38
Öğretmen tartıştığı karısını öldürdü , GAZİANTEP haberleri, GAZİANTEP İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Gaziantep’in İslahiye ilçesinde sınıf öğretmeni evinde tartıştığı karısının kafasına doğrama tahtası ile vurarak öldürdü.
Edinilen bilgiye göre, İslahiye ilçesi Türkbahçe İlköğretim Okulu’nda sınıf öğretmenliği yaptığı öğrenilen Süleyman Durmuş, sabah 04.00 sıralarında okula gitmek için uyandı. Henüz bilinmeyen bir nedenle eşi Zeliha Durmuş ile tartışan Süleyman Durmuş, mutfakta bulunan doğrama tahtası ile karısı Zeliha Durmuş’un kafasına vurdu. Yere yığılan ve kanlar içerisinde kalan eşinin öldüğünü düşünen Süleyman Durmuş, polis merkezine giderek teslim oldu.
Olay yerine gönderilen sağlık ekipleri Zeliha Durmuş’un öldüğünü belirlerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Öğretmen tartıştığı karısını öldürdü
Öğretmen tartıştığı karısını öldürdü

Detaylı bir şekilde, Öğretmen tartıştığı karısını öldürdü , GAZİANTEP haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. GAZİANTEP ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum