Oğlu 8 yıl ceza aldı, anne mahkemeden düdüklü tenceresini istedi

Oğlu 8 yıl ceza aldı, anne mahkemeden düdüklü tenceresini istedi, Gündem Haberleri.

Oğlu 8 yıl ceza aldı, anne mahkemeden düdüklü tenceresini istedi
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 16:45
Oğlu 8 yıl ceza aldı, anne mahkemeden düdüklü tenceresini istedi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kayseri Hak Sarayı 3. Ağır Ceza Mahkemesi ’nde görülen duruşmada, tutsak davalı M.İ., avukatı ve sanığın annesi H.İ. hazır bulundu. Karar duruşmasında kendini savunan davalı M.İ., uyuşturucu ticareti yapmadığını, kullanıcı olduğunu söyleyerek, tahliyesini talep etti.

Duruşma heyeti yapılan suçlama sonucunda H.İ. ’nin uyuşturucu madde ticareti yaptığını sabit görerek, sanığı 8 sene 4 ay hapis cezasına çarptırarak, tutukluluk halinin devamına hükmetti.

“DÜDÜKLÜ TENCEREMİ İSTİYORUM”

Bu sırada mahkeme salonunda bulunan sanığın annesi H.İ., duruşma başkanından ilginç bir talepte bulundu.

Polis ekiplerinin eve işlem düzenlediği gün uyuşturucu maddenin düdüklü tenceresinin içerisinde olduğunu, bundan nedeniyle ekiplerin tencereyi de aldığını kaydeden bayan, duruşma başkanından düdüklü tenceresini istedi.

Oğlu 8 yıl ceza aldı, anne mahkemeden düdüklü tenceresini istedi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Oğlu 8 yıl ceza aldı, anne mahkemeden düdüklü tenceresini istedi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum