O yangınların altından karşılıksız aşk çıktı

O yangınların altından karşılıksız aşk çıktı, Gündem Haberleri.

O yangınların altından karşılıksız aşk çıktı
Editör: 15Haber
07 Mayıs 2022 - 18:21
O yangınların altından karşılıksız aşk çıktı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kahramanmaraş ’ın Dulkadiroğlu ilçesinde bulanan ikameti ve kırsalında bulanan imalathanesi yanan tarhanacı Mesut Küçükçakır ’ın evini kundaklayan karşılıksız aşkı çıktı.

Aynı yerde bulanan meslek yeri komşusu olduğu öğrenilen bayan göre yaptığı bahis edilen kundaklama olayını ise Emniyetin kurduğu özel ekip ortaya çıkardı.

Karşılıksız aşık kadının, ilk kundaklama olayından daha sonra Küçükçakır ’ın evinin anahtarını çaktırmadan aldığı ve yediğini çektirip evi ikinci kere yaktığı öne sürüldü. Yaşanan olaylar sonrası açığa meydana çıkan karşılıksız aşk sonrası Küçükçakır ailesi, kadından şikayetçi olacağını söyledi.

öte taraftan, karşılıksız aşkı yüzünden evi ve iş yerini yaktığını telefon mesajı ile kabul eden M.G, “Mesut Kücükçakır ’la kuşkusuz ilgisi yoktu. Ben sevgime karşılık bulamadığım için böyle bir yolu denedim. Ailesinden ve tüm kamuoyundan özür diliyorum onlardan affetme talebimi istiyorum” dedi.

“KENDİSİNİ REDDETTİM”

Konu hakkında bir yorumlama yapan Mesut Küçükçakır, şu ifadeleri kullandı;

*Adamakıllı bir mağduriyet içerisindeyiz. 06.04.2022 tarihinde, benim ikametimde bir yangın çıkmıştır. Yangın sırasında bulanan bir anekdot; ‘Sana 40 TL ’ye firik sattırmam. Her sezon fiyatı ve ortalığı ’ karıştırma şeklindeydi.

*Yangını çıkaran her kimse oraya asmıştı? Durum olduktan sonradan sırık meslektaşlarımızdan şüphelendik. Lakin işin aslı o değilmiş. 30.04.2022 tarihinde bu meslek yerimde büyük çaplı bir fiziksel hasarlı olmuştu.

*Bu iş yerimiz yanınca, olayın meslektaşlarımız ile alakalı olmadığın anlamıştık. Bizi takip ediyordu. Geçen hafta Cumartesi günü, hanemde yangın çıktığı için kapı göbeklerini değiştirdim.

*bu arada daha önce benle aralıksız buluşmak isteyen hanımefendi kardeşimizi ret ettiğim için, anahtarları el altından almış. Bizim meslek yerimizin olduğu yerde güven vardır. Esnaflar olarak birbirimize güveniriz. Benim hanemin anahtarını alıp çoğaltıyor ve akşamına benim hanemi yakıyor.

*Aynı bir anekdot, olayı saptıracak ya; ‘Sana 40 TL ’ye firik sattırmam. Bunun bedelini ödeyeceksin ’ notu bırakıyor. İşin aslının böylece olmadığı anlaşıldı. İfadesinde ‘Benim gönül ilişkim vardı. Beni terk etti ’ demiş.

*Şüphesiz öyle bir şey yoktur. En Ince Ayrıntısına Kadar mağdur benim. Kendisini ret ettiğim için, kendiside yakın esnaf arkadaşımız olduğu için bizi çok kötü şekilde mağdur etti. Kendisinden davacı ve şikayetçiyiz.

“DOST KURBANI OLDUK”

Senem Küçükçakır ise dost kurbanı olduğunu belirterek şunları söyledi;

*Biz fazla arkadaş canlısı arkadaştık. Dost kurbanı olduk diyebilirim. Biz kendisine güvendiğimiz için; eşime böyle bir çirkin iftirada bulundu. Muhakkak, böyle bir şey yoktur. Ben eşime sonuna kadar güveniyorum.

*Kesinlikle arkasındayım. O kadından şikayetçi olacağım. Biz bu kişiyle arkadaştık. Birbirimize güvendik. Samimi arkadaştık.9 ’uncu ayda eşime teklifte bulunmuş. Eşim ret ettiği için bunlar oldu. Ben de eşime sonuna kadar güveniyorum.

*Ret ettiği için eşim evimizi yakmaya çalıştı. Böyle bir konunun aslı ve astarı yoktur. Benim ailem huzurluydu. Aile düzenim bozdu. Çocuklarım mağdur oldu.

“TARHANA ÜRETİCİLERİ DE BİR AÇIKLAMA YAPTI”

Kahramanmaraş Tarhana Üreticileri ve Sanayicileri Derneği Başkanı Halit Yeninar da lokal basına yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

*6 Mayıs 2022 Cuma günü Güvenlik Müdürlüğü ’müzün kurduğu özel ekip, olayların failini yakalamıştır. Kundakçının ifadesi sonucu olayın, Kahramanmaraş Tarhana Üreticileri ve Sanayicileri Derneği ile tarhanacı esnafımızla alakası olmadığı anlaşılmıştır.

*Duyumlarımıza tarafından kundakçıyla Mesut kardeşimizin arasında bir iffet meselesi olduğu, hedef şaşırtmak için derneğimizin, şahsımın ve tarhanacı esnafımızın ismi zikredilmiştir.

*Vuku bulan bu hadiseler sonucunda Kahramanmaraş Tarhana Üreticileri ve Sanayicileri Derneğimiz ve şahsım tarafından Gül Pastanesinin sahibi Mesut Küçükçakır hakkında, uğradığımız mağduriyet ve gördüğümüz zararlardan dolayı fiziki manevi tazminat davası açarak haklarımızı arama kararı aldık. Kahramanmaraş halkımıza ve esnafımıza duyurulur. İHA

O yangınların altından karşılıksız aşk çıktı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum