Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mezuniyet töreni yapıldı

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'nin "2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni", üniversitenin 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mezuniyet töreni yapıldı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 12:32
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mezuniyet töreni yapıldı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'nin "2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni", üniversitenin 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Mezuniyet töreninde Rektör Prof. Hasan Uslu, Niğde Valisi Mustafa Koç, AK Parti milletvekilleri Niğde Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Protokol üyeleri, konuklar, öğrenci mezunları ve velileri.
Mezuniyet töreninde konuşan Rektörümüz Prof. Hasan Uslu, konuşmasına bir selam vererek başladı ve “Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi yönetimi olarak temel amacımız, bize emanet edilen gençlerimizi geleceğe en iyi eğitimi vererek hayata hazırlamaktır. Bugün bu yolda da önemli çalışmalar yaptığımızı daha net görüyoruz.
Akademik olarak donanımlı, ülkemize, milletimize ve devletimize faydalı bireyler yetiştirmeye çalıştıklarını belirten Rektör Prof. Hasan Uslu, “Fakülte, yüksekokul, bölüm veya program farkı gözetmeksizin değerli öğrencilerimiz önümüzdeki dönemde de kişisel gelişimlerini sürdürecek ve yerlileşme ve millileşme ile başlayan yerlileşme ve millileşme sürecine çok önemli katkılarda bulunacaklardır. ulusal teknoloji hareketi ülkemizin. Üniversitelerimizin misyonlarından birinin de bilgi üretmek ve bu bilgiyi değerli bir ürüne dönüştürmek olduğunu unutmayalım.
Rektörümüz Prof.Dr. Hasan Uslu, velilerimizin emeklerinin, öğrencilerimizin mezuniyet coşkusu ile ödüllendirildiğini, öğrencilerimizin önümüzdeki yıllarda da başarılarıyla bizleri onurlandıracaklarını ifade etti.
Niğde Valisi Mustafa Koç mezuniyet programında yaptığı konuşmada, “Bugün sizin ve aileleriniz için heyecan ve gurur dolu bir gün. Coşkunuzu ve mutluluğunuzu paylaşmak için buradayız. Üniversite hayatınızın başlangıcında aileleriniz tarafından bize emanet edildiniz. Ülkemizin farklı illerinden ve dünyanın farklı ülkelerinden şehrimize gelen sizler, kültürünüzü taşıyarak şehrimizi zenginleştirdiniz. Zamanla Niğde ve Niğde halkı ile bütünleşerek bizden biri oldunuz. Bugün okul hayatınızı tamamlayarak okul bitirme sertifikalarınızı almaya hak kazandınız. Artık hayatınızda yeni bir dönem başlıyor.
Niğde Valisi Mustafa Koç, "Gelecek hayatınızda medeniyetlere ev sahipliği yapmış Niğde'den öğrendiklerinizi güzel bir şekilde yansıtarak 'Niğde Büyükelçisi' olarak ilimizin seçkin bir temsilcisi olacaksınız" dedi. kendinden emin adımlarla güzel ufuklar. Ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarının gerçekleşmesine mutlaka katkınız olacaktır. İnanıyoruz ki, sizlerin katkılarıyla gelecek yüzyılların büyük ve güçlü Türkiye Cumhuriyeti'ne ait olacağına inanıyoruz.
Tören konuşmalarının ardından yüksek lisans öğrencileri Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, Niğde protokolü ve mezuniyet belgesi akademisyenlerimiz tarafından takdim edildi. Büyük bir coşkuyla kutlanan mezuniyet törenimiz, öğrencilerimizin yaş kütüğüne isimlerini çakması ve keplerini atması ile sona erdi.
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mezuniyet töreni yapıldı
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mezuniyet töreni yapıldı
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mezuniyet töreni yapıldı
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mezuniyet töreni yapıldı
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mezuniyet töreni yapıldı

Detaylı bir şekilde, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mezuniyet töreni yapıldı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum