evde masajmasaj istanbul

Neymar: 2022 son Dünya Kupası tecrübem olacak, Spor Haberleri

Brezilyalı yıldız Neymar, 2022 Dünya Kupası'nın katıldığı son Dünya Kupası olacağını söylerken, sonrasında futbola devam etmek için enerjisi olmadığını söyledi.DAZN'ın kendisi için hazırladığı belgeselde uyarı çeken bir yorumlama yapan Neymar, "2022 son Dünya Kupası .

Neymar: 2022 son Dünya Kupası tecrübem olacak, Spor Haberleri
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 02:38

Brezilyalı yıldız Neymar, 2022 Dünya Kupası'nın katıldığı son Dünya Kupası olacağını söylerken, sonrasında futbola devam etmek için enerjisi olmadığını söyledi.

DAZN'ın kendisi için hazırladığı belgeselde uyarı çeken bir yorumlama yapan Neymar, "2022 son Dünya Kupası tecrübem olacaktır. Son olarak görüyorum çünkü sonrasında futbolla ilgilenebilecek mental gücün kendimde olup olmadığından emin değilim. Bu yüzden ülkemle çocukluğumdan beri hayalim olan sonra gelmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Umarım başarabilirim." dedi.

2014'te Brezilya ile Dünya Kupası macerası Almanya karşısındaki 7-1'lik sanki final hezimeti ile sonuçlanan Neymar, 2018'de ise çeyrek finalde Belçika'ya 2-1 yenilerek elenmelerini engelleyememişti.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum