Neslihan Kaya'nın katil zanlısı tutuklandı

Neslihan Kaya'nın katil zanlısı tutuklandı, Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Belkıs Mahallesi'nde boğazı kesilerek ve vücudunun pek çok yeri daima bıçaklanarak öldürülen 41 yaşındaki Neslihan Kaya'nın katil zanlısını bulmak için iki gündür süren yoğun çalışmalar netice v.

Neslihan Kaya'nın katil zanlısı tutuklandı
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 09:57
Neslihan Kaya'nın katil zanlısı tutuklandı,

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Belkıs Mahallesi'nde boğazı kesilerek ve vücudunun pek çok yeri daima bıçaklanarak öldürülen 41 yaşındaki Neslihan Kaya'nın katil zanlısını bulmak için iki gündür süren yoğun çalışmalar netice verdi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ceza Ofis Amirliği ekiplerinin, bölgedeki 148 emniyet kamerasını inceleyerek yaptığı çalışma sonucu katil zanlısının 30 yaşındaki T.D. isimli şahıs olduğu saptandı.

Yeri saptandı, kurulan özel takım arkadaşının iş uygun yakaladı

Kimlik tespiti yapılan şahsı yetişmek için özel takım kuran güvenlik, şehrin tüm giriş ve çıkışlarına şüpheli şahsın fotoğrafları göndererek teyakkuza geçti. Ekipler, şahsın il içi ve il dışında gidebilme ihtimali olan yerlere de sivil polisler görevlendirerek tedbir aldı. daha sonra şahsın bulunduğu yeri tespit eden polis ekipleri, katil zanlısının, arkadaşına ait durum yeri yakınlarındaki bir iş uygun olduğunu saptama etti. İş yerine gece saatlerinde baskın yapana polis ekipleri, katil zanlısını kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.

Yüzünü gizledi, 'Pişmanım' dedi

Gözaltındaki işlemleri tamamlanan katil zanlısı T.D., tutuklanma talebiyle Nöbetçi Sulh Suç Oluşturan Hakimliği'ne sevk edildi. Adliyeye sevki esnasında manzara bölge basın mensuplarını ayrım eden katil zanlısı, yüzünü gizlemeye çalışırken, gazetecilerin 'neden yaptın' sorularına ise 'pişmanım' diyerek yanıt verdi.

Tutuklanarak cezaevine gönderildi

Nöbetçi Sulh Cinayet Hakimliği'ndeki işlemleri tamamlanan katil zanlısı T.D., mahsus ve isteyerek adam öldürme suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturmanın ise sürdüğü öğrenildi.

Said Vakkas Yağcı
 

Neslihan Kaya'nın katil zanlısı tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum