Necati Göktuğ toprağa verildi , ERZURUM haberleri

Son Dakika ERZURUM haberleri: Erzurum’un tanınan ailelerinden olan baba Necati Göktuğ’un vefatının ardından kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Necati Göktuğ toprağa verildi
, ERZURUM haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 15:50
Necati Göktuğ toprağa verildi , ERZURUM haberleri, ERZURUM İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Erzurum’un tanınan ailelerinden olan baba Necati Göktuğ’un vefatının ardından kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.
Bir süredir hasta olan ve tedavi gören Karayolları Bölge Müdürlüğü’nden emekli Necati Göktuğ, geçtiğimiz gün vefat etti. Dr. Haluk Göktuğ, Dr. Metin Göktuğ, Doç. Dr. Berrin Göktuğ Kadıoğlu’nun babaları, Prof. Dr. Hakan Hadi Kadıoğlu’nun kayınpederi olan Necati Göktuğ’un cenazesi cuma namazını müteakip Narmanlı Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası Asri Mezarlık’ta aile kabristanına defnedildi.
Necati Göktuğ toprağa verildi
Necati Göktuğ toprağa verildi
Necati Göktuğ toprağa verildi

Detaylı bir şekilde, Necati Göktuğ toprağa verildi , ERZURUM haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ERZURUM ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum