evde masajmasaj istanbul

Nazillili Teğmen Eskcicioğlu, toprağa verildi

Edinilen bilgiye göre İstanbul'da bulunan Deniz Kuvvetleri Ar-Ge Merkez Komutanlığında Bilgisayar Mühendisi olarak devir yapan 28 yaşındaki Mühendis Teğmen Yaşar Eskicioğlu, dün sabahleyin devir yaptığı birliğinde ölü bulundu. Anne ve babası Nazilli'de yaşayan Teğmen Eskicio.

Nazillili Teğmen Eskcicioğlu, toprağa verildi
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 16:10

Edinilen bilgiye göre İstanbul'da bulunan Deniz Kuvvetleri Ar-Ge Merkez Komutanlığında Bilgisayar Mühendisi olarak devir yapan 28 yaşındaki Mühendis Teğmen Yaşar Eskicioğlu, dün sabahleyin devir yaptığı birliğinde ölü bulundu.

Anne ve babası Nazilli'de yaşayan Teğmen Eskicioğlu'nun, yaklaşık 7 ay önce göreve başladığı öğrenildi. Çevresince fazla sevildiği ve sorunları bulunmadığı öğrenilen Eskicioğlu, yapılan otopsisinin peşinde memleketi Nazilli'ye getirildi.

Nazilli Devlet Hastanesi Morguna alınan Eskicioğlu'nun naaşı öğle saatlerinde Merkez Koca Camiinde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının gerisinde askeri törenle toprağa verildi.

Merkez Koca Camiinde düzenlenen törene Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, MHP Kültürlü İl Başkanı Haluk Alıcık, Eskicioğlu'nun ödev yaptığı merkez komutanlığı ile Denizli, Okumuş, İstanbul'dan gelen üstteki rütbeli askeri personel ile birlikte aile yakınları ve vatandaşlar katıldı. Cenazede merhum Eskicioğlu için helallik istendi. Eskicioğlu daha sonra Nazilli Eğriboyun Aile Mezarlığına defnedildi.

Ali Soydemir
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum