Mut Ülkü Ocaklarında görev değişimi

Ülkü Ocakları'nın Mut ilçesi başkanlığına Gürkan Acar getirildi.

Mut Ülkü Ocaklarında görev değişimi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 09:07
Mut Ülkü Ocaklarında görev değişimi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ülkü Ocakları'nın Mut ilçesi başkanlığına Gürkan Acar getirildi.
Mut Ülkü Ocakları Binası'nda gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan Mut Ülkü Ocakları Başkanı Gürkan Acar, “Başkanım, devraldığım Mustafa Keskin Çavuşoğlu büyük işler başardı. Yaktıkları meşaleyi söndürmeden ilerlemek görevimizdir.
Ülkü pansiyonlarının gönül işi ve gönül işi olduğunu ifade eden Acar, "Ülkü pansiyonlarının başkanı olarak haneye fitne ekmeye çalışanlara izin vermeyeceğime, ihlâl etmeyeceğime söz veriyorum. Bu emanete ihanet etmeyeceğim hane halkının değerlerine saygı duyuyorum. "Bu, kendi iyiliği için savaşan bir örgüt. Bizler de bu amaca hizmet eden arkadaşlarız."
Gürkan Acar Türk bayrağını öptü ve görevi Mustafa Keskin Çavuşoğlu'ndan devraldı.
Bayrak değişimine Mut Yusuf Belediye Başkan Yardımcısı Maksudi Duman, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Mut Yusuf Çiftçi ve Kamu-Sen Temsilcisi Mut Kürşat Malgaç tanık oldu.
Mut Ülkü Ocaklarında görev değişimi
Mut Ülkü Ocaklarında görev değişimi
Mut Ülkü Ocaklarında görev değişimi

Detaylı bir şekilde, Mut Ülkü Ocaklarında görev değişimi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum