Müslüme'nin dedesi ve anneannesi serbest bırakıldı, 6 kişinin sorgusu sürüyor

Müslüme'nin dedesi ve anneannesi serbest bırakıldı, 6 kişinin sorgusu sürüyor, Gülnar'da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme'nin cesedi, kaybolduktan 10 gün sonra, çadıra 7 kilometre mesafede 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bu.

Müslüme'nin dedesi ve anneannesi serbest bırakıldı, 6 kişinin sorgusu sürüyor
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 15:54
Müslüme'nin dedesi ve anneannesi serbest bırakıldı, 6 kişinin sorgusu sürüyor,

Gülnar'da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme'nin cesedi, kaybolduktan 10 gün sonra, çadıra 7 kilometre mesafede 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulunmuş, otopsi işlemlerinin arkasından bugün Karaman'da toprağa verilmek üzere ablası Nurcan Özcan'a teslim edilmişti.

Küçük kızın cesedinin ağaçlık alanda bir ağacın aşağıda bulunmasının gerisinde, arasında babası Mehmet Yağal, annesi Selvi Yağal ile büyükbaba, nine ve kardeşlerinin de bulunduğu yakın akrabaları, ifadelerine başvurulmak üzere İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü.

Dünden bu yandan jandarmada sorguları süren Yağal ailesinden dede Hasan Yağal ile anneanne Müslüme Yağal'ın özgürlük bırakıldığı, arasında babası Mehmet ve annesi Selvi Yağal'ın da bulunduğu 6 kişinin ise sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

öte taraftan, otopsisi yapılan ufak kız çocuğundan alınan numunelerin, incelenmek üzere Adli Tıp Kurumuna gönderildiği ifade edildi.

Hüseyin Kar
 

Müslüme'nin dedesi ve anneannesi serbest bırakıldı, 6 kişinin sorgusu sürüyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum