Müslüme'nin cansız bedenini bulan çoban konuştu: Şalvarı ve ayakkabıları başka yerdeydi

Müslüme'nin cansız bedenini bulan çoban konuştu: Şalvarı ve ayakkabıları başka yerdeydi, Gülnar'da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yagal çiftinin 3 yaşındaki kızı Müslüme'nin cansız bedeni, kaybolduktan 10 gün sonradan ağaçlık alanda bir ağacın aşağı bulundu.

Müslüme'nin cansız bedenini bulan çoban konuştu: Şalvarı ve ayakkabıları başka yerdeydi
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 18:23
Müslüme'nin cansız bedenini bulan çoban konuştu: Şalvarı ve ayakkabıları başka yerdeydi,

Gülnar'da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yagal çiftinin 3 yaşındaki kızı Müslüme'nin cansız bedeni, kaybolduktan 10 gün sonradan ağaçlık alanda bir ağacın aşağı bulundu. Müslüme'nin cansız bedeninin çadırdan 7-8 kilometre mesafede, 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde olduğu öğrenildi.

AİLE ÜYELERİ GÖZALTINDA

Olayla ilgili soruşturma sürerken, ufak kızın anne ve babası dahil olmak üzere bir takım akrabaları 3 gündür emniyette açıklama veriyor.

"BULUNDUĞU YER AİLEYE TAHSİS EDİLEN BÖLGE"

Bugün Müge Anlı'nın programında da minik kızın giz ölümüyle ilgili detaylar ele alındı. Müslüme'nin bulunduğu yerle ilgili konuşup bazı detaylara uyarı çeken Anlı, "Ufak kızı bulan çobanın da anlattığına kadar çocuğun bulunduğu yer ailenin merası. Yani onlara görev edilen yer. O bölgede hayvanlar birbirine karışmasın diye ailelere belirtilen alanlar devir ediliyor." dedi.

"ŞALVARI VE AYAKKABILARI BAŞKA YERDEYDİ"

Müslüme'nin cansız bedenini bulan çoban Ayşe Ayak ise yayına telefonla bağlanıp "Keçi otlatıyordum, köpekler havlayınca peşlerine gittim. O sırada da kızı buldum. Şalvarı, kıyafetleri ve ayakkabıları başka yerdeydi." ifadelerini kullandı.

Küçük kızın bulunduğu yerden yapılan çekimde ise Ayak, Müslüme'nin cansız bedeninin olduğu noktayı gösterdi. Kadın keza yörük kızının kıyafetlerini ve ayakkabılarını az ileride diğer bir kayanın üstünde gördüğünü söyledi.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Müslüme'nin cansız bedenini bulan çoban konuştu: Şalvarı ve ayakkabıları başka yerdeydi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum