MÜSİAD Başkanı Ünal ve yönetiminden Emniyet Müdürü Yırtar'a ziyaret

Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, Karabük Emniyet Müdürü Kadir Yırtar'a tebrik ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD Başkanı Ünal ve yönetiminden Emniyet Müdürü Yırtar'a ziyaret
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 19:28
MÜSİAD Başkanı Ünal ve yönetiminden Emniyet Müdürü Yırtar’a ziyaret, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, Karabük Emniyet Müdürü Kadir Yırtar'a tebrik ziyaretinde bulundu.
MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Karabük İl Emniyet Müdürlüğü'ne yeni atanan Kadir Yırtar'ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.
MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Ünal, Yırtar'a yeni görevinde başarılar diledi, MÜSİAD Karabük Şubesi'nin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi ve kente danışarak fikir alışverişinde bulundu.
Ünal, iş adamları olarak yönetim kurulu ve üyelerimizle birlikte üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazır olduklarını ve Emniyet Müdürü Yırtar'a her türlü desteği vereceklerini belirterek, kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.
Emniyet Müdürü Yırtar, ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Başkanı Cengiz Ünal ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
MÜSİAD Başkanı Ünal ve yönetiminden Emniyet Müdürü Yırtar’a ziyaret

Detaylı bir şekilde, MÜSİAD Başkanı Ünal ve yönetiminden Emniyet Müdürü Yırtar’a ziyaret başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum