Muş 'ta 92 yaşındaki adam, 72 yaşındaki eşini silahla öldürdü

Muş ’ta 92 yaşındaki adam, 72 yaşındaki eşini silahla öldürdü, Gündem Haberleri.

Muş 'ta 92 yaşındaki adam, 72 yaşındaki eşini silahla öldürdü
Editör: 15Haber
24 Haziran 2022 - 10:41
Muş ’ta 92 yaşındaki adam, 72 yaşındaki eşini silahla öldürdü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, Özgürlük Mahallesi İstanbul Evlerinde yaşamış K.G. ve H.G. çiftinin zemin kattaki dairelerinde meydana geldi. Sabahleyin 05.30 sıralarında eşiyle tartışmaya başlayan K.G., uzun namlu silahını çekerek eşi H.G.'ye doğrulttu.

Tartışmanın alevlenmesiyle silahını ateşleyen K.G, eşini öldürdü. Komşuların 112'ye haber vermesi üstüne durum yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Bölgeye gelen polis ekipleri yapı çevresinde güvenlik önlemi aldı. H.G.'nin cesedi inceledikten sonradan otopsisi yapılmak üzere cenaze nakil aracıyla Muş Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Durum yerindeki çiftin yakınları da sinir krizi geçirdi.
Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Muş ’ta 92 yaşındaki adam, 72 yaşındaki eşini silahla öldürdü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Muş ’ta 92 yaşındaki adam, 72 yaşındaki eşini silahla öldürdü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum