Murat Başoğlu ölümden döndü

Murat Başoğlu ölümden döndü, 2017'nin Temmuz ayında Muğla'nın Bodrum ilçesinde teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile birlikte görüntülenen Murat Başoğlu, bu olaydan sonra uzun süredir ortalarda görünmüyordu.

Murat Başoğlu ölümden döndü
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 02:59
Murat Başoğlu ölümden döndü, 2017'nin Temmuz ayında Muğla'nın Bodrum ilçesinde teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile birlikte görüntülenen Murat Başoğlu, bu olaydan sonra uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Başoğlu ’nun sağlık problemleri yaşadığı ve 20 Eylül ’de hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı. Rahatsızlanan ve ivedi servise başvuran 53 yaşındaki Başoğlu ’nun aort damarının 5.7 santimetreye kadar büyüyerek tehlikeli boyuta geldiği tespit edildi. afiyet hakkında Instagram hesabından tanımlama yapan ünlü oyuncu ve sunucu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "23 Eylül'de ameliyata alındım. 6 saat süren açık yürek ameliyatı ardından aort ve aort kapakçıklarım değişti. 24 saat yoğun bakımda, 17 saat entübe olarak kaldım. sonradan bayağı odaya çıkabildim. Bu işlem İzmir'de gerçekleşti. Doktorlarımıza ve beni yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkürler" Murat Başoğlu ölümden döndü #1Murat Başoğlu ölümden döndü #2
Murat Başoğlu ölümden döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum