Muradiye'de Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle etkinlikler düzenlendi , VAN haberleri

Son Dakika VAN haberleri: Van’ın Muradiye ilçesinde Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle Muradiye Belediyesi tarafından etkinlik düzenlendi.

Muradiye'de Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle etkinlikler düzenlendi
, VAN haberleri
Editör: Derya Demir
22 Eylül 2022 - 21:17
Muradiye’de Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle etkinlikler düzenlendi , VAN haberleri, VAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Van’ın Muradiye ilçesinde Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle Muradiye Belediyesi tarafından etkinlik düzenlendi.
Avrupa Hareketlilik Haftası çerçevesinde Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan’ In Katılımıyla Muradiye’de Kamu Kurum Müdürleri Ve Öğrenciler Pedal Çevirdi! Avrupa Hareketlilik Haftası Çerçevesinde, Belediye Başkanlığı Önünde Başlayan Etkinlik Renkli Görüntüler İle Son Buldu. "Sağlıklı Ve Güvenli Hareketlilik” Temasıyla ’Avrupa Hareketlilik Haftası düzenlenen Van’ın Muradiye ilçesinde kısa bir konuşma yapan Kaymakam Aydoğan “Sıfır Emisyonlu Hareketlilik” İçin; Bisiklet Sürüyoruz. Spora sporcuya ve hareketliliğe katkı için kapalı yüzme havuzu ve spor sahası projesini en kısa zamanda başlatıyoruz deniidi.
Etkinlik bisiklet sürüşü ve koşu ile son buldu.

Detaylı bir şekilde, Muradiye’de Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle etkinlikler düzenlendi , VAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. VAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum