Munzur Üniversitesi'nden Kadın Yönelik Şiddetle Mücadele semineri , TUNCELİ haberleri

Son Dakika TUNCELİ haberleri: Tunceli Munzur Üniversitesi’nde ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ çerçevesinde seminer düzenlendi.

Munzur Üniversitesi'nden Kadın Yönelik Şiddetle Mücadele semineri
, TUNCELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:36
Munzur Üniversitesi’nden Kadın Yönelik Şiddetle Mücadele semineri , TUNCELİ haberleri, TUNCELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tunceli Munzur Üniversitesi’nde ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ çerçevesinde seminer düzenlendi.
Munzur Üniversitesi’nde ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ çerçevesinde seminer düzenlendi. Munzur Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen seminerde Öğretim Görevlisi Yılmaz Kaplan ve Sosyal Çalışmacı Çiğdem Cengizhan sunumlar yaptı. Sunumlarda kadına yönelik şiddet türleri, nedenleri, şiddetten en çok etkilenen gruplar ve KADES hakkında bilgiler verildi.
Etkinliğe, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nuran Cıkcıkoğlu Yıldırım, akademik, idari personel ile öğrenciler katıldı.
Munzur Üniversitesi’nden Kadın Yönelik Şiddetle Mücadele semineri
Munzur Üniversitesi’nden Kadın Yönelik Şiddetle Mücadele semineri
Munzur Üniversitesi’nden Kadın Yönelik Şiddetle Mücadele semineri

Detaylı bir şekilde, Munzur Üniversitesi’nden Kadın Yönelik Şiddetle Mücadele semineri , TUNCELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. TUNCELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum