Muharrem İnce: Ne kuraklık, ne Erdoğan korkusu

Muharrem İnce: Ne kuraklık, ne Erdoğan korkusu, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, vatandaşlarla buluşmak için Ankara ’dan Niğde ve Nevşehir ’e doğru yola çıktı.

Muharrem İnce: Ne kuraklık, ne Erdoğan korkusu
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 12:00
Muharrem İnce: Ne kuraklık, ne Erdoğan korkusu,

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, vatandaşlarla buluşmak için Ankara ’dan Niğde ve Nevşehir ’e doğru yola çıktı. Yolda bir video paylaşarak duygularını anlatan İnce, şunları söyledi:

– Sabah 07:00 ’da Ankara ’dan yola çıktık. Niğde, Nevşehir, Kayseri gezilerimiz devam edecek. İç Anadolu kar altında. Az daha sonra Hasan Dağı ’nın yanından geçip Niğde ’ye varacağız. Ne diyordu şair? Hasan Dağı arpalıktır eğer saban yürürse, her derede bir değirmen eğer suyu gelirse, her köylüden bir tavuk eğer köylü verirse, güzel gidiş bu gidiş eğer sonu gelirse.

– Kar altındaki İç Anadolu ’dan bir umut sesi yükseltmeliyiz yine de ve demeliyiz fakat ambarlarda buğday, kanallarda su, ne kuraklık ne Erdoğan korkusu, güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler. Motorları maviliklere süreceğiz, bire bin verecekler ekinler.

Muharrem İnce: Ne kuraklık, ne Erdoğan korkusu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum