evde masajmasaj istanbul

Muğla 'da şüpheli ölüm

Olay, Muğla'nın Menteşe İlçesi Muslihittin Mahallesi Üçler Cadde üstünde yer alan 41 numaralı müstakil bir evin üst katında meydana geldi.

Muğla 'da şüpheli ölüm
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 11:35

Olay, Muğla'nın Menteşe İlçesi Muslihittin Mahallesi Üçler Cadde üstünde yer alan 41 numaralı müstakil bir evin üst katında meydana geldi. Alınan bilgiye takriben, 51 yaşındaki Fahrettin Birdal'ı bir arkadaşı yatağında tembel şekilde yatarken buldu. Durumun 112 Acele Çağrı Merkezi'ne bildirilmesinin peşinde bölgeye afiyet ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık Durumu ekiplerinin yaptığı ilk incelemede şahsın hayatını kaybettiğinin belirlenmesinin ardından Emniyet Olay Yeri İnceleme ekipleri evde analiz yaptı. Fahrettin Birdal'ın eşinden öbür ve 5 çocuğunun olduğu, iki hafta önce bir kaportacının yanında işe girdiği, evde yalnız yaşadığı öğrenildi. Hem şahsın alkol bağımlısı olduğu, aralıksız el işi alkol tükettiği, bulunduğunda ise ağız kısmından köpük geldiği bilgisi alındı. Birdal'ın sahte alkol zehirlenmesi ihtimali üstünde duruluyor.

Mustafa Altar Zeyhan
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum