Muğla'da göçmen kaçakçısı 2 kişi tutuklandı

Muğla'nın Datça ilçesinde göçmen kaçakçısı olduğu ortaya çıkan iki zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Muğla'da göçmen kaçakçısı 2 kişi tutuklandı
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 21:44
Muğla’da göçmen kaçakçısı 2 kişi tutuklandı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Muğla'nın Datça ilçesinde göçmen kaçakçısı olduğu ortaya çıkan iki zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, 4 Ağustos Perşembe günü Kalemlik Noktası güneyinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, dört can salı Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından Yunan Sahil Güvenlik tarafından geri itildi; 39'u erkek, 5'i kadın ve 12'si çocuk olmak üzere toplam 56 düzensiz göçmen ve 2 erkek Türk vatandaşının kimliği tespit edildi. Düzensiz göçmenler ve Türk vatandaşları, haklarında gerekli işlemlerin yapılması için Datça İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Konuyla ilgili soruşturmalarda MCE ve BT adlı Türk vatandaşlarının göçmen kaçakçıları olduğu ve olayın şüphelileri olduğu belirlendi. Gözaltına alınan iki zanlı, emniyete götürüldükleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Muğla’da göçmen kaçakçısı 2 kişi tutuklandı

Detaylı bir şekilde, Muğla’da göçmen kaçakçısı 2 kişi tutuklandı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum