Müdür Başyiğit: "Eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açığız" , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İsmet İnönü Ortaokulunu ve Fethi Güzen İşitme Engelliler İlk/Ortaokulunu ziyaretinde yaptığı açıklamada, eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açık olduklarını ifade etti.

Müdür Başyiğit: "Eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açığız"
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:22
Müdür Başyiğit: “Eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açığız” , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İsmet İnönü Ortaokulunu ve Fethi Güzen İşitme Engelliler İlk/Ortaokulunu ziyaretinde yaptığı açıklamada, eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açık olduklarını ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Şube Müdürü Mustafa Topuz ile birlikte aynı binada eğitim öğretime devam eden İsmet İnönü Ortaokulunu ve Fethi Güzen İşitme Engelliler İlk/Orta Okullarında öğrencilerle bir araya gelerek, yaptıkları etkinliklere eşlik etti.
İsmet İnönü Ortaokulunda öğrencilere bol bol kitap okumalarını, severek okumalarını tavsiye eden Müdür Başyiğit," Severek kitap okursanız hem sınavlarda, hem de hayatta başarılı olursunuz" dedi.
Ziyarette velilerin isteklerini de dinleyen Müdür Hasan Başyiğit, eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açık olduklarını söyledi.
Müdür Başyiğit: “Eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açığız”
Müdür Başyiğit: “Eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açığız”
Müdür Başyiğit: “Eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açığız”

Detaylı bir şekilde, Müdür Başyiğit: “Eğitime dair her türlü yapıcı görüş ve öneriye açığız” , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum