Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı

Mudanya Belediyesi tarafından Halitpaşa ilçesinde yapılması planlanan kapalı pazar meydanı ile kapalı otopark ve ortak alanların temeli, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın huzurunda düzenlenen törenle atıldı.

Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 13:42
Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Mudanya Belediyesi tarafından Halitpaşa ilçesinde yapılması planlanan kapalı pazar meydanı ile kapalı otopark ve ortak alanların temeli, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın huzurunda düzenlenen törenle atıldı.
Mudanya Belediyesi tarafından Halitpaşa Mahallesi'ne yapılacak olan Kapalı Çarşı Meydanı'nın temeli törenle atıldı. Törene CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP İl Başkanı İsmet Karaca, CHP Bursa Nurhayat Altaca milletvekilleri Kayışoğlu, Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın, Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz, il meclis üyeleri ve temsilcileri katıldı. mahalle örgütlerinden. Açılış töreninin açılışında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP belediyelerinin hizmet verdiğini, Mudanya Belediyesi'nin bu yönde önemli projeler yürüttüğünü söyledi. Salıcı, “Mudanya Belediyesi ilçe genelinde her gün 6 bin 200 aileye sosyal yardımda bulunuyor. Burada toprağın bereketini halkıyla paylaşan bir belediye var. Mudanya zeytinleri işlenerek zeytinyağına dönüştürülür ve vatandaşların evlerine teslim edilir. Burada temelini attığımız pazar meydanı Mudanya belediyesinin kendi imkanlarıyla yaptırdığı bir meydan. Değerli Belediye Başkanımız Hayri, belediyenin öz kaynaklarıyla hem otopark hem de kapalı pazar yeri yapıyor. Mudanya Belediye Başkanımız Hayri Türkyılmaz'a ve bu hizmetlerin Mudanya halkına ulaşmasında emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. »
Söz veriyoruz, teslim ediyoruz
Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, pazar proje çalışmalarında "ortak akıl, ortak yönetim" ilkesini uyguladıklarını vurgulayarak, pazar alanını Mudanya esnafı ve sakinlerinin bundan faydalanmasını sağlayacak şekilde planladıklarını söyledi ve şunları söyledi: "Göreve geldiğimiz günden beri Mudanya her şeyin en iyisi oldu ve onun güzelliği hak ettiği inancıyla çalıştık. "Bir liraya bir lira. 8 yılda kültürden sanata söz verdiğimizi yaptık. , sosyal komün'den kırmızı yapıya... Çok kısa bir süre içerisinde söz verdiğimiz bir projeyi hemşerilerimin hizmetine sunacağız.
Teslimatı 1 yıl olarak planlanan çarşının bodrum katında 18 araçlık, zemin katında 41 araçlık kapalı otoparkı ve birinci katında 86 tacirin alışveriş yapabileceği bir bölümü bulunuyor. Su depoları, çocuk bakım odaları ve ortak alanların yer alacağı pazar meydanında sürdürülebilir bir sistem oluşturulacak. Pazarın çatısına yağmur suyu toplama sistemi kurulacak ve toplanan yağmur suları filtre edilerek lavabo tankları, market, otopark temizliği ve bahçe sulamasında kullanılacak.
Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı
Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı
Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı
Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı
Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı
Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı

Detaylı bir şekilde, Mudanya kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum