MSB, Yunanistan sınırında 15 kişinin yakalandığını duyurdu , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türkiye’den Yunanistan’a ve Yunanistan’dan Türkiye’ye yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 15 kişinin yakalandığını duyurdu.

MSB, Yunanistan sınırında 15 kişinin yakalandığını duyurdu
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 12:55
MSB, Yunanistan sınırında 15 kişinin yakalandığını duyurdu , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türkiye’den Yunanistan’a ve Yunanistan’dan Türkiye’ye yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 15 kişinin yakalandığını duyurdu.
MSB’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Hudut Kartalları’mız, ülkemizden Yunanistan’a ve Yunanistan’dan ülkemize yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 15 kişiyi daha yakaladı. Yapılan incelemede, yakalanan şahıslardan 7’sinin FETÖ, 1’inin PKK terör örgütü mensubu olduğu belirlendi" ifadelerine yer verildi.

Detaylı bir şekilde, MSB, Yunanistan sınırında 15 kişinin yakalandığını duyurdu , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum