MSB: "Yarın 4 geminin Ukrayna limanlarından çıkışı, 1 boş geminin ise limanlarına girişi planlanmıştır"

Milli Savunma Bakanlığı, 1'i Odessa'dan, 3'ü Çernomorsk'tan olmak üzere 4 geminin Ukrayna limanlarını terk etmesinin beklendiğini ve bir boş geminin Ukrayna limanlarına girmesinin beklendiğini belirtti.

MSB: "Yarın 4 geminin Ukrayna limanlarından çıkışı, 1 boş geminin ise limanlarına girişi planlanmıştır"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 21:56
MSB: “Yarın 4 geminin Ukrayna limanlarından çıkışı, 1 boş geminin ise limanlarına girişi planlanmıştır”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Milli Savunma Bakanlığı, 1'i Odessa'dan, 3'ü Çernomorsk'tan olmak üzere 4 geminin Ukrayna limanlarını terk etmesinin ve bir boş geminin Ukrayna limanlarına girmesinin beklendiğini belirtti.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, “Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın temasları ve İstanbul'daki Ortak Koordinasyon Merkezi'ndeki yoğun çalışma ve koordinasyonun ardından; 1'i Odessa'dan, 3'ü Chernomorsk'tan olmak üzere 4 geminin yarın Ukrayna limanlarından ayrılması ve 1 boş geminin de yarın Ukrayna limanlarına girmesi bekleniyor. Seferlerin hazırlıkları ve koordinasyonu devam ediyor.
MSB: “Yarın 4 geminin Ukrayna limanlarından çıkışı, 1 boş geminin ise limanlarına girişi planlanmıştır”

Detaylı bir şekilde, MSB: “Yarın 4 geminin Ukrayna limanlarından çıkışı, 1 boş geminin ise limanlarına girişi planlanmıştır” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum