MSB: "Fırat Kalkanı bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildi" , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

MSB: "Fırat Kalkanı bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildi"
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
02 Ekim 2022 - 15:18
MSB: “Fırat Kalkanı bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildi” , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Milli Savunma Bakanlığı, Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesine ateş açarak bir polisi şehit eden teröristlere karşılık verilerek, 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesine ateş açan ve bir kahraman polisimizi şehit eden PKK/YPG’li teröristlere derhal karşılık verilerek, 7 terörist etkisiz hale getirildi. Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve emniyet teşkilatına başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

Detaylı bir şekilde, MSB: “Fırat Kalkanı bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildi” , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum