MSB'den terörle mücadele mesajı

MSB'den terörle mücadele mesajı, Gündem Haberleri.

MSB'den terörle mücadele mesajı
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 01:08
MSB'den terörle mücadele mesajı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Dışişleri Bakanlığı, İsviçre ’nin Basel kentinde 23 Nisan Milletlerarası Çocuk Festivali ’ni hedef alan saldırıyla ilgili izah etme yapmıştı. Bakanlığın mesajında şöyle denilmişti:

* İsviçre ’nin Basel kentinde düzenlenen “23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali”ne yönelik olarak terör örgütü yandaşlarınca gerçekleştirilen saldırıyı güçlü olarak kınıyoruz.

* Bir terör örgütünün ve sempatizanlarının Avrupa ’nın göbeğinde bir çocuk şenliğini hedef alacak kadar alçalmış olmaları, terör örgütünün çirkin yüzünü uluslararası kamuoyuna bir kez daha göstermiştir.

* Saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza acele şifalar diliyor, bu menfur eylemin faillerinin hızla adalete teslim edilerek, hak ettikleri cezayı almalarını bekliyoruz.

MSB: KİMSE ENDİŞELENMESİN

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) da sosyal ağ hesabından terörle çaba konusunda kararlılık mesajı verdi. MSB ’nin paylaşımında şöyle denildi:

* Kimse endişelenmesin. Avrupa ’nın orta uygun çocuklara saldıracak kadar alçaklaşan bebek katillerine, yargı ettikleri cezayı korkudan saklandıkları inlerine dek kişisel olarak götürüyoruz!

* Yiğitlerimiz, çocuklarımızı üzmeye kalkan teröristleri incitmeye devam edecek!

MSB'den terörle mücadele mesajı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum