MSB: "13 bin ton mısır taşıyan Malta bayraklı ROJEN isimli gemi de İstanbul'un kuzeyine demirledi"

Milli Savunma Bakanlığı, 13 bin ton mısır taşıyan ve Ukrayna'dan İngiltere'ye gitmek üzere Çernomorsk limanından ayrılan Malta bayraklı ROJEN gemisinin İstanbul'un kuzeyinde demirli olduğunu bildirdi.

MSB: "13 bin ton mısır taşıyan Malta bayraklı ROJEN isimli gemi de İstanbul'un kuzeyine demirledi"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 19:05
MSB: ”13 bin ton mısır taşıyan Malta bayraklı ROJEN isimli gemi de İstanbul’un kuzeyine demirledi”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Milli Savunma Bakanlığı, 13 bin ton mısır taşıyan ve Ukrayna'dan İngiltere'ye gitmek üzere Çernomorsk limanından ayrılan Malta bayraklı ROJEN gemisinin İstanbul'un kuzeyinde demirli olduğunu bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Ukrayna'dan İngiltere'ye giderken 13 bin ton mısır taşıyan ve Chernomorsk limanından ayrılan Malta bayraklı ROJEN gemisi İstanbul'un kuzeyinde demir attı. Geminin muayenesi yarın sabah yapılacak" dedi.

Detaylı bir şekilde, MSB: ”13 bin ton mısır taşıyan Malta bayraklı ROJEN isimli gemi de İstanbul’un kuzeyine demirledi” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum