Motosiklet üzerinde ellerinde kalaşnikofla saldırıya giden şüpheliler polise yakalandı

Motosiklet üzerinde ellerinde kalaşnikofla saldırıya giden şüpheliler polise yakalandı, Gündem Haberleri.

Motosiklet üzerinde ellerinde kalaşnikofla saldırıya giden şüpheliler polise yakalandı
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 09:01
Motosiklet üzerinde ellerinde kalaşnikofla saldırıya giden şüpheliler polise yakalandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İhtara uymayan motosikletli şüpheliler kaçmaya çalışırken kıskıvrak yakalandı. Bir yere silahlı saldırı yapacağı değerlendirilen 2 birey gözaltına alınırken kalaşnikof ve 2 adet doymuş şarjör ele geçirdi.

Alınan bilgiye göre, Yüreğir ilçesi Koza Mahallesi ara sokaklarında devriye görevi yapan ekipleri, seyir halinde ve plakası olmayan motosiklet üzerinde yer alan bir kişinin elindekinin uzun namlulu tabanca olan kalaşnikof olduğunu gördü. Bunun üzerine şüphelilere ‘dur' ihtarında bulundu. Ancak şüpheliler durmayıp kaçmaya başladı. Kısa süren kovalamacanın ardındaki Yüreğir Devriye Ekiplerine tabi polisler motosikletin önünü keserek durdurdu.

Polis, şüphelilere kelepçe takarak etkisiz ışık halkası getirdi. Bir yere silahlı saldırıya gittiği değerlendirilen 2 şüpheli gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Olayda kalaşnikof ve ona ait 2 adet batmış şarjör ele geçirildi.

Süleyman Cenk İdaye
 

Motosiklet üzerinde ellerinde kalaşnikofla saldırıya giden şüpheliler polise yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum