Motosiklet sokak ortasında alev alev yandı , MERSİN haberleri

Son Dakika MERSİN haberleri: Mersin’de yol kenarında alev alev yanan motosiklet kullanılamaz hale geldi. Olayda yaralanan olmazken, park halindeki bir otomobilde kısmen hasar oluştu.

Motosiklet sokak ortasında alev alev yandı
, MERSİN haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 00:41 - Güncelleme: 25 Ocak 2023 - 05:36
Motosiklet sokak ortasında alev alev yandı , MERSİN haberleri, MERSİN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Mersin’de yol kenarında alev alev yanan motosiklet kullanılamaz hale geldi. Olayda yaralanan olmazken, park halindeki bir otomobilde kısmen hasar oluştu.
Alınan bilgeye göre olay Erdemli ilçe merkezinde Hastane Caddesi üzerinde bir marketin önünde yaşandı. Henüz plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir motosiklet saniyeler içinde alev topuna döndü. Olayı fark eden çevre esnafı yangın tüpüyle müdahalede bulundu. Uzun uğraşlar sonucu yangın söndürülürken, motosikletin hemen yakınında duran bir otomobilde de kısmen hasar oluştu. Motosiklet ise tamamen kullanılamaz hale geldi.
Motosikletin alev topuna döndüğü anlar ve esnafların yangını söndürme çabası çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı.
İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince olayla ilgili inceleme başlatıldı. Motosikletin plakası ve sürücüsünün belirlenmesine yönelik çalışma ise sürüyor.
Motosiklet sokak ortasında alev alev yandı
Motosiklet sokak ortasında alev alev yandı
Motosiklet sokak ortasında alev alev yandı
Motosiklet sokak ortasında alev alev yandı

Detaylı bir şekilde, Motosiklet sokak ortasında alev alev yandı , MERSİN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MERSİN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum