Motosiklet çalmak isteyen şahıslar bekçilere yakalandı , ADIYAMAN haberleri

Son Dakika ADIYAMAN haberleri: Adıyaman’da, ikamet bahçesinde bulunan motosikleti çalmaya çalışan 3 şahıs, mahalle ve çarşı bekçileri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Motosiklet çalmak isteyen şahıslar bekçilere yakalandı
, ADIYAMAN haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 12:43
Motosiklet çalmak isteyen şahıslar bekçilere yakalandı , ADIYAMAN haberleri, ADIYAMAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Adıyaman’da, ikamet bahçesinde bulunan motosikleti çalmaya çalışan 3 şahıs, mahalle ve çarşı bekçileri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Edinilen bilgilere göre, Adıyaman merkez Kayalık Mahallesi’nde bulunan bir ikametin bahçesindeki motosikleti gözüne kestiren 3 şahıs bahçeye girdi. Buradaki motosikleti almak isteyen şahısları mahalle ve çarşı bekçileri fark etti. Kaçmaya başlayan şahıslar ile bekçiler arasında bir süre kovalamaca yaşandı. Destek ekiplerinde olay yerine gelmesiyle birlikte 3 şahıs yakalanarak gözaltın alındı.
Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.
Motosiklet çalmak isteyen şahıslar bekçilere yakalandı
Motosiklet çalmak isteyen şahıslar bekçilere yakalandı

Detaylı bir şekilde, Motosiklet çalmak isteyen şahıslar bekçilere yakalandı , ADIYAMAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ADIYAMAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum